Öncü çalışmalarıyla İzmir`in moda sektörüne önemli katkılar sağlayan Miss Defne, yurt dışından büyük ilgi görüyor. Müşfik Kenter`in seslendirdiği reklam filmiyle adını birçok ülkeye duyuran firma, farklı tanıtım çalışmalarıyla daha çok ülkeye ulaşmayı hedefliyor.

İzmir`in moda merkezi Mimar Kemalettin Caddesi`nde hizmet veren gelinlik firması Miss Defne, şık tasarımları ve kaliteli hizmetiyle gelin adaylarının tercih noktası olmaya devam ediyor. Her yıl kreasyonunu yenileyen Miss Defne, bu yıl 100`e yakın model seçeneği, her bedene ve her zevke hitap eden tasarımlarıyla gelin adaylarının hizmetinde.

Ulusal ve uluslararası reklam çalışmalarıyla markasını dünyaya duyuran Miss Defne Moda Genel Müdürü Şinasi Köseoğlu, markalarının imajını en iyi şekilde oluşturmaya çalıştıklarını ifade etti. Köseoğlu, reklamlardan sağlanan taleplerle kısa sürede sınırlarını büyük ölçüde genişlettiklerini, Türkiye`nin her yerinde bulunan satış bayileriyle müşterilerine Miss Defne`ye kolaylıkla ulaşabilme imkânı sunduklarını belirtti. Uluslararası alanda da faaliyet gösterdiklerini vurgulayan Köseoğlu, farklı ülkelerdeki gelinlik firmalarıyla bağlantılar kurarak, Türkiye`nin moda imajını güçlendirdiklerini söyledi. Başta İtalya, Fransa ve Dubai olmak üzere birçok ülkeden gelen perakende ve toptan tüketicileri ağırladıklarını ve dünya markası olma yolunda ilerlediklerini açıkladı.

Tasarımlarının özgünlüğüne ve kaliteli malzemelerin kullanımına dikkat ettiklerini belirten Şinasi Köseoğlu, dünya gelinlik ve abiye modasını da yakından takip ettiklerini belirtti. Çeşitli araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle her gün biraz daha büyüdüklerini ifade eden Köseoğlu, `İzmir`den dünyaca ünlü bir moda devi çıkaracağız.` dedi.